Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
20.11.2011 20:56 - Синдроми!?
Автор: kabuli Категория: Лични дневници   
Прочетен: 271 Коментари: 0 Гласове:
1

Последна промяна: 20.11.2011 21:04


Сега Митето, ралиновото внуче, доведеното ХРАНИниче на най-откачения политик в България от 22 години насам, за да се направи на "отворен" употреби един много неприсъщ за ситуацията, в която попадна най-политичното българско семейство от над 1320 години насам, "Стокхолмски синдром".
Ей, това нашите псевдо политици като си отварят устата малко повече от автобусни врати, започват да ги лющят едни, дето май и те след три секунди не могат да си ги разберат!
Кое в тази идиотска ситуация предполага към явлението " "Стокхолмски синдром" и къде е седнал в самолета на "Луфтханза" политическото сукалче Димитър Стоянов, синчето на мама Капка? И защо се е влюбил в похитителя си? Нападателят бомба ли държи в ръцете си или голата гръд на мама Капка? Пиян ли е белокосия нападател или му се пикае на пътеката?
Ех, Мите, Мите! Колкото и да е луд Сидеров, поне в едно си е прав - ти си по-голям изрод от него. Защото толкова години ви носи с майка ви на политическия си гръб; създаде ти такава политическа карирера, за която твои връстници - много по-интелигентни от теб -  за хиляда години живот не биха си помечтали, даже и в съня си. И във второ е прав Сидеров, че делеше само меда от цялата тази лудост, която не е напускала партията ви от самото й създаване. Май и пачките от куфарчетата! Май и в трето е прав, че със сигурност си се сдушил със силните на деня.
Предател си по кръв Митенце мамино и със сигурност има на кого да приличаш. Е, ти си знаеш! Но предателите винаги биват чаластрени и навирани на мамабожкиното куче у ауспуха.
Но в едно и ти си прав - предаде един предател, който за да се направи велик и възможно най-значим след Генерала, се продаде. И беше прецакан - от първокласна гейша Генерала го превърна в проститутка от околовръстното.
Е, тя каква излезе! Във семейната ви партия поне един от семейството ви не излезе за две стотинки нормален.
Но винаги съм казвал, че светът не е това, което виждаме и чуваме. Затова се питам каква ли е тази постановка и дали не е написана от сценаристите на Слави Трифонов?
Ако е вярно, то тогава за това е толкова бездарна и миришеща на W C.




Гласувай:
1



Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: kabuli
Категория: Лични дневници
Прочетен: 2623731
Постинги: 2858
Коментари: 1765
Гласове: 2158
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930