Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
16.11.2011 16:26 - Отговор
Автор: kabuli Категория: Лични дневници   
Прочетен: 234 Коментари: 0 Гласове:
2

Последна промяна: 16.11.2011 16:29


До Георги Желев

Георге, всичката тази високо поставена и нищо не правеща циганска паплач я познавам лично от зората на Демокрацията. Всяка власт си отглежда булдозите, Георге. Отдавна вече не е на мода да си кученцето на Лили Иванова, нито пък Лили Иванова. От години на мода е да си булдог, на каишка. В ръцете на Х играча (играчите). "Какво лошо да си Булдог?" - възмущават се изредените от теб. "Е, да Булдог, ама на каишка!" - отговаряш им ти с насмешка. "На каишка, ама Булдог!" - отвръщат те бясно в хор.
И от години се води спор сред циганите кое е първо - каишката или булдога.




Гласувай:
2



Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: kabuli
Категория: Лични дневници
Прочетен: 2623636
Постинги: 2858
Коментари: 1765
Гласове: 2158
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930