Постинг
15.11.2011 22:38 -
Ех, Шенген!
Автор: kabuli
Категория: Лични дневници
Прочетен: 433 Коментари: 1 Гласове:
Последна промяна: 15.11.2011 22:38
Прочетен: 433 Коментари: 1 Гласове:
3
Последна промяна: 15.11.2011 22:38
Добре, ще ни приемат на заветния шенгенски бряг. Ще изгърмят 21 топовни изстрела, ще се прегъщаме и ще плачем от радост и тъга. Ще се радват всички, които още от татово време са си по Европата и които спокойно се разкарват с чувалите с пари, и ще плачачем всички ние, дето и сега плащаме обяда на политиканстващите ни бетонни глави. Защото безплатен обяд няма!
Е, да, ама като как ще обяснят на Шенген Шенгенчев "грешниците", дето са се нацвъкали като лястовичи курешки по джамовете през лятото и които си живуркат в блатото на бойковщината, за "грешките", "допуснати" пред Сметгната палата? Ами че то няма министерство, което да не е "сгрешило" в сметките си! Включително и в министерството на нискочелия Мони.
Ще се блещи и кокори Шенген Шенгенчев и в тайна телеграма до чорбаджиите си ще напише: "Тези, недоучени герберчета, или трябва да ги изхвърлим от ЕС, или те ще изхвърлят ЕС. Моето лично мнение е, че те изхвърлят ЕС".
Е, да, ама като как ще обяснят на Шенген Шенгенчев "грешниците", дето са се нацвъкали като лястовичи курешки по джамовете през лятото и които си живуркат в блатото на бойковщината, за "грешките", "допуснати" пред Сметгната палата? Ами че то няма министерство, което да не е "сгрешило" в сметките си! Включително и в министерството на нискочелия Мони.
Ще се блещи и кокори Шенген Шенгенчев и в тайна телеграма до чорбаджиите си ще напише: "Тези, недоучени герберчета, или трябва да ги изхвърлим от ЕС, или те ще изхвърлят ЕС. Моето лично мнение е, че те изхвърлят ЕС".
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
