Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
11.11.2011 10:18 - Въпрос
Автор: kabuli Категория: Лични дневници   
Прочетен: 256 Коментари: 0 Гласове:
3

Последна промяна: 11.11.2011 10:18


Върлият антикомунист, на когото дядо му бил убит от комунистите и който от яд, за да им отмъсти, не искал да си върне партийния билет за членството си в тази партия, която убила дядо му. Спомняте си "Фермата", нали?
Та този наш днешен държавник за да ни напомня за злодеянията на комунистите, взе че най-грижовно  събра всичи "паметници" на каменни и бетонни герои и героини, партизани и партизанки, ястребинчета и соколчета, звезди и петолъчки, сталинчета, димитровчета и прочие идиотчета в един "музей" на тоталитарното изкуство. Друг е въпроса, че по време на тоталитаризъм истинско изкуство "нанайси, бате".
Та ей тези пожарища, дето лумват ненадейно по градове, села и паланки много ми напомнят на партизанските  пожарища от картините на онези художници, дето ближеха задниците на комунистическите величия и си живуркаха, обгрижвани от местните партийни феодали.
Дали не се завръщат партизаните отново, водени от един "генерал" пожарникар, а?





Гласувай:
3


Вълнообразно


Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: kabuli
Категория: Лични дневници
Прочетен: 2623782
Постинги: 2858
Коментари: 1765
Гласове: 2158
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930