Постинг
11.11.2011 10:18 -
Въпрос
Автор: kabuli
Категория: Лични дневници
Прочетен: 256 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 11.11.2011 10:18
Прочетен: 256 Коментари: 0 Гласове:
3
Последна промяна: 11.11.2011 10:18
Върлият антикомунист, на когото дядо му бил убит от комунистите и който от яд, за да им отмъсти, не искал да си върне партийния билет за членството си в тази партия, която убила дядо му. Спомняте си "Фермата", нали?
Та този наш днешен държавник за да ни напомня за злодеянията на комунистите, взе че най-грижовно събра всичи "паметници" на каменни и бетонни герои и героини, партизани и партизанки, ястребинчета и соколчета, звезди и петолъчки, сталинчета, димитровчета и прочие идиотчета в един "музей" на тоталитарното изкуство. Друг е въпроса, че по време на тоталитаризъм истинско изкуство "нанайси, бате".
Та ей тези пожарища, дето лумват ненадейно по градове, села и паланки много ми напомнят на партизанските пожарища от картините на онези художници, дето ближеха задниците на комунистическите величия и си живуркаха, обгрижвани от местните партийни феодали.
Дали не се завръщат партизаните отново, водени от един "генерал" пожарникар, а?
Та този наш днешен държавник за да ни напомня за злодеянията на комунистите, взе че най-грижовно събра всичи "паметници" на каменни и бетонни герои и героини, партизани и партизанки, ястребинчета и соколчета, звезди и петолъчки, сталинчета, димитровчета и прочие идиотчета в един "музей" на тоталитарното изкуство. Друг е въпроса, че по време на тоталитаризъм истинско изкуство "нанайси, бате".
Та ей тези пожарища, дето лумват ненадейно по градове, села и паланки много ми напомнят на партизанските пожарища от картините на онези художници, дето ближеха задниците на комунистическите величия и си живуркаха, обгрижвани от местните партийни феодали.
Дали не се завръщат партизаните отново, водени от един "генерал" пожарникар, а?
Вълнообразно
Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
