Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
29.11.2010 21:03 - Политическа идиотия или...
Автор: kabuli Категория: Лични дневници   
Прочетен: 421 Коментари: 0 Гласове:
1



Албанци искат кантонизация на Македония

Хак им е на сърбо-македонците в "братска" Македония, дето се държат като малоумници. Макетата, дето тяхната Академия е едно сборище на политическа лудост, са поставени пред един свършен факт - затриване на страната им. На тях така и не им прищрака на акъла, че най-естесвен техен съюзник е България. Кухалниците им така и не увряха, за да проведат един референдум сред македонците за присъединяването им към България. Моментът мина, кепенците се хлопнаха и фабриката за илюзии бе вдигната във въздуха.
Американската идиотска политика, която никога не е носила добро на който и да е народ и държава от Втората световна война насам, създадоха изкуственото Косово и заложиха една бомба, която всеки миг със сигурност ще избухне. Българските пишман никаквици побързаха да я признаят. За разлика от Румъния! (А бе, тези наши така наречени "политици" дали не взимат манги на ръка, а? Че то инак може ли толкова простотия, толкова омраза към собствената си държава и народ и такова голямо безхаберие!)
В Тирана твърдели, че Албания граничела със себе си! Ми то същото от над 60 години го твърди и България, но за разлика от шиптърята българята сме си навряли главите в гъзовете си. Хайде да го видя сега този македонец от Русе! Хайде да го видим сега този воевода ще си сбере ли четниците си и да тръгне да се бие за тези, за които най-много лее крокодилски сълзи! Или пак ще си поведе "щурмоваците" под лозунга "Стига ромско робство!" То, с циганите е лесно, Каракачанов! С албанците ще е направо много трудно! Браток, хич не те виждам като воевода! Даже като разсилен в кръчмето на хъшовете не те виждам! По-добре е да си танцуваш в Байландо!
Интересна е позицията и на нашите политици, която все още не се е родила. Те въобще дават ли си сметка, че ведно с изборите може да се сформира и опълчение? Те дават ли си сметка, че ако нещата в Македония загрубеят, България може да се изправи пред прага на една НОВА Балканска патаклама? Те знаят ли колко шиптъра живеят законно и въобще незаконно на територията на страната и с какво се занимават? Те въобще дават ли си сметка какво може да ни се случи, защото изроденото американско изчадие Косово със сигурност ще се влее в Албания?
Аз още през 2004 г. бях писал точно по въпроса за една бъдеща албанизация на юго-източния Балкан и мераците за една "Велика Албания". Е, сега накъде?





Гласувай:
1



Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: kabuli
Категория: Лични дневници
Прочетен: 2623731
Постинги: 2858
Коментари: 1765
Гласове: 2158
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930