Постинг
27.08.2010 12:37 -
За лудостта
Да си луд, пак акъл се иска.
Всяка лудница е един остров на Свободата.
Там, където Законите са мъдри, Лудостта кротува.
Където има ред, няма лудост. Където няма ред - лудостта е във вихара си.
Лудите са неподвластни на Природата.
Лудостта е все още не изучена добре форма на свобода.
Ние, всичките, сме по малко луди, но на доста от нас много им личи.
Лудостта е нормалната ни същност, от десетилетия насам.
Всяка лудница е един остров на Свободата.
Там, където Законите са мъдри, Лудостта кротува.
Където има ред, няма лудост. Където няма ред - лудостта е във вихара си.
Лудите са неподвластни на Природата.
Лудостта е все още не изучена добре форма на свобода.
Ние, всичките, сме по малко луди, но на доста от нас много им личи.
Лудостта е нормалната ни същност, от десетилетия насам.
Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.

